MiliSim czyli zabawy taktyczne | 25.01.2015 17:00

V.E.T.O GamingVETO_Logo_przezrocze

zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w projekcie
„MiliSim”
czyli VETOwe zabawy taktyczne

Data:25.01.2015
Godzina: od 17:00 do 19:00
Miejsce: #1 VETO Gaming CQ Hardcore
Mapy: Zavod, Golmund, Locker.

Denerwuje Was granie ciągle w te same tryby? Macie dość solowych wypadów na przeciwnika, który bez ładu i składu biega lub jest skampiony w krzakach i tylko czeka na Wasz ruch? Macie chęć wykorzystać Battlefilda to przeprowadzenia symulacji prawdziwego pola walki? Z nami jest to możliwe!

Zapraszam Was do symulacji w umownych trybach:

 • Patrol – grupa wojsk NATO stacjonująca w swojej bazie w celu stabilizacji sytuacji otoczenia codziennie wykonuje po kilka patroli w okolicy. Niestety są one tak systematyczne, że po miesiącu rozpracowywania ich są dosłownie „ołówkiem na kartce pisane” – co, kto, gdzie i w jakich siłach. Niestety – przeciwnik nie śpi i z pewnością to wykorzysta.
  Zasady – grupa A ma za zadanie przeprowadzenie 2-3 patroli po trasie ustalonej przez Prowadzącego. Grupa B musi zaatakować patrol, wyeliminować cel i ewakuować się z pola walki. Tylko jedno życie, a każda kula może być śmiertelna.
 • Search&Secure – bojownicy przetrzymują ważnego więźnia. Zadaniem grupy operacyjnej jest dotarcie do niego, odbicie z rąk porywaczy i odprowadzenie do miejsca ewakuacji. Czasu jest niewiele, a przeciwnik może czyhać za każdym rogiem.
  Zasady – team A pilnuje VIP’a, team B ma za zadanie dostać się do niego i go odbić zabijając wszystkich przeciwników. Gdy dostają zielony znak do ewakuacji muszą przetransportować cel do wyznaczonego punktu. Podczas odbijania wszyscy żyją tylko raz, a przy ewakuacji team A respi się ile chce i gdzie chce, za wyjątkiem swoich towarzyszy i aktualnie przejmowanych punktów nawet jeżeli są jeszcze ich.
 • Stalking Exercise – para snajper/obserwator zostają zrzuceni na teren wroga, gdzie muszą zająć dogodną pozycję strzelecką i wyczekać na spotkanie ważnych VIP’ów których muszą wyeliminować.
  Zasady – para snajper/obserwator dobór ekwipunku wg. uznania dla klasy zwiadowca. Ochrona VIP zajmuje teren spotkania, patroluje go, obserwuje. W określonym momencie pojawiają się VIPowie, gdzie na arenie zadania znajdować się będą kilkanaście sekund, po czym wracają bazy. Snajper może mieć tylko jeden strzał. Goni go nie tylko czas, ale i przeciwnicy!

Podczas zabawy
obecność na TeamSpeak obowiązkowa:
ts3.vetogaming.pl:8286

Z VETO pojawią się:

 • DarthRoman
 • Dex
 • Edguardo
 • eMIGieDe
 • Foxu
 • Holek

VETO Friends:

ZAPRASZAMY
NIEDZIELA
17:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *