Przeprojektowaliśmy mechanizm losujący

Czy pamiętacie, jak Wasz pancernik III poziomu Kawachi musiał mierzyć się z okrętem Fuso VI poziomu? Te straszne czasy dobiegły końca, ponieważ opierając się na Waszych opiniach wprowadziliśmy zmiany w mechanizmie losującym pojazdy do bitew losowych.

Różnice między poziomami pojazdów w nowej aktualizacji są teraz bardziej płynne dla wszystkich grup i klas. Od teraz krążowniki, niszczyciele, lotniskowce oraz pancerniki z niższych poziomów będą walczyć z przeciwnikami maksymalnie z jednego poziomu wyżej. Śmiemy twierdzić, że to bardzo istotna zmiana! Lotniskowce IV i V poziomu będą walczyć z przeciwnikami, którzy są silniejsi maksymalnie o jeden poziom; to samo dotyczy też np. pancerników III i IV poziomu. Pamiętajcie, że okręty premium mają własną tabelę mechanizmu losującego; zilustrowaliśmy to na poniższym obrazku.

Mamy nadzieję, że zmiany przypadną Wam do gustu, a ekipa deweloperów pracująca w rosyjskim Sankt Petersburgu będzie dokładać wszelkich starań, aby uczynić grę lepszą na podstawie Waszych opinii.

 

043ab1fe-5e12-11e5-abbb-ac162d8bc1e4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *