25 lutego 2024

V.E.T.O Gaming

Virtual Enforcers, Tactics & Operations

V-HALLOWEEN 2023

Serdecznie zapraszamy wszystkich na nasz coroczny, wyjątkowy event halloweenowy, który rozpocznie się 28 października i potrwa do 30 listopada.

W tym magicznym okresie czekają na was fascynujące teleturnieje, integracyjne zabawy oraz emocjonujące wydarzenia sekcyjne.
Tradycyjnie, 11 listopada świętować będziemy wyjątkowy event „KU CHWALE PLUTONU”.

Tego dnia odbędzie się niezwykły teleturniej „KOŁO FORTUNY”, a także podejmiemy ambitną próbę pobicia rekordu Discorda na kanałach głosowych.
Aktualny rekord to „58”.

ZABAWA GŁÓWNA 
W trakcie naszego wyjątkowego wydarzenia, wszyscy uczestnicy zabaw integracyjnych będą gromadzić specjalne punkty Halloweenowe (H-Points).

Te punkty zostaną doliczone do ich aktywności na kanałach głosowych podczas trwania całego eventu. Dodatkowo, uczestnicy, którzy osiągną miejsca na podium w teleturniejach i innych zabawach, otrzymają również dodatkowe punkty V-Points według standardowej punktacji V-Points.

Gdy przekroczony zostanie wyznaczony limit czasu (XXX) na kanałach głosowych, wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni do tajemniczego „DOMU STRACHÓW”, gdzie przygotowane jest wyzwanie „Cukierek albo Psikus”.. Aby zdobyć dostęp do wnętrza tego enigmatycznego domu, uczestnicy będą musieli zdobyć klucz, który będzie dostępny wyłącznie dla tych, którzy uczestniczyli w co najmniej jednym z wydarzeń organizowanych z okazji Halloween.

Jeśli zdołają pomyślnie przejść to wyzwanie ukryte wewnątrz Domu Strachów, zostaną nagrodzeni dodatkowym miejscem w kole losującym nagrody, co znacznie zwiększy ich szanse na zdobycie nagród. Proces losowania nagród tradycyjnie odbędzie się po zakończeniu całego eventu, a osoba, która już wygrała nagrodę, nie będzie miała kolejnej szansy na wygraną.

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej Halloweenowej przygodzie, gdzie czekają na Was niezapomniane chwile pełne śmiechu, rywalizacji i magicznej atmosfery!
**STARTUJEMY 28 PAŻDZIERNIKA O GODZINIE 6.00**

Prosimy o zapoznanie się z całą ramówką wydarzenia oraz prosimy o odebranie wszystkich interesujących ról. 

jesteśmy veto