Stara ekipa w nowych strukturach, powstałych w marcu 2015. Pluton z tradycjami Hardcore’u i Dominacji, zarówno 3, jak i 4 części Battlefielda, gotowy by otworzyć się na wyzwania czekające w Classicu i Normalu, a także w innych trybach – Podboju, Unicestwienia i Rusha.

VETO to jednak nie tylko wspólna gra w różne tytuły. To przede wszystkim ludzie, którzy współtworzą wspaniałą ekipę, w której liczy się przede wszystkim bardzo dobra atmosfera, różne wspólne przedsięwzięcia, spotkania i wiele innych. VETO to nie tylko wirtualna społeczność, to grupa zapaleńców, którzy współdzielą różne pasje i potrafią przejechać setki kilometrów, by spotkać swojego towarzysza z Plutonu.
Aby przystąpić do VETO musisz jedynie:
- spełniać kryterium wiekowe (minimum 18 lat),
- wyrobić pewną normę w grze (w zależności od tego, w który tytuł będziesz grać)
- istnieć w naszej społeczności, udzielając się w jego życiu (TeamSpeak, forum, itd.)

Jeśli choć trochę Cię zainteresowaliśmy, to nie czekaj! Zgłoś się już dziś poprzez formularz, zamieszczony na naszej stronie: http://vetogaming.pl/rekrutacja/ , przejdź przez nasz okres testowy, w którym przez 14 dni pokażesz się ze swoich najlepszych stron, wypełniając obowiązki rekruta.

Nie zainteresowaliśmy Cię jeszcze? To może zechcesz zobaczyć, jakie przedsięwzięcia mamy na koncie? Oto część z nich:
https://www.youtube.com/watch?v=kpiq-O9XPME
http://vetogaming.pl/category/ewenty/
A to strona do naszego plutonu na Battlelogu:
http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl ... 593786265/
Znajdziecie też nas na Facebooku:
https://www.facebook.com/VetoGaming

Nie czekaj! Dołącz już dziś!

Jeżeli chcesz wyzwać nas na pojedynek zapraszamy na:
- forum: www.forum.vetogaming.pl 
- stronę: www.vetogaming.pl 
- lub po prostu zagadaj do nas na TSie: ts3.vetogaming.pl:8286 (wtedy ktoś na pewno pokieruje Ciebie do naszego sparingmakera).

REKRUTACJA 
Jesteśmy wąską grupą znajomych, którzy utrzymują ze sobą kontakty również poza wirtualnym światem, tak więc nie każdy może do nas dołączyć.

W celu przejścia rekrutacji, trzeba przede wszystkim trafić w odpowiedni okres, kiedy ta jest OTWARTA.
Gdy to Ci się uda, a na dodatek spełniać będziesz wszystkie kryteria dotyczące rekruta możesz aplikować na 2 tygodniowy okres próbny, podczas którego wszyscy członkowie będą Ciebie oceniali zarówno pod kątem "koleżeństwa" jak i zaangażowania plutonowego. Gdy po tym okresie w drodze głosowania otrzymasz minimum połowę pozytywnych głosów - gratulujemy.

Informacje odnośnie rekrutacji na naszej stronie www.vetogaming.pl w zakładce "Rekrutacja"