Wesołych Świąt

Żołnierze!
Złóż broń i opłatki w dłoń! Pokój to mrzonka, ale na tę chwilę choć przez moment poudawajmy, że jesteśmy pacyfistami! Zamiast granatem, rzućcie sąsiada śnieżką. Jeśli macie coś zawijać, to tylko prezenty, a na rozkaz „strzelać!”, strzelcie sobie radosną fotkę z najbliższymi.

Boże Narodzenie to czas zawieszenia broni, więc i Wy odwieście ją na kołku i cieszcie się chwilą spokoju. Obejrzyjcie Kevina, ulepcie bałwana, a przede wszystkim… Wypocznijcie od codzienności.

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, chcieliśmy życzyć Wam wszystkim, jak i każdemu z osobna, aby ten czas był momentem na wciśnięcie pauzy od wszelkich obowiązków. Niech wszelkie spory, niesnaski i wszystko, co przykre, choć na ten krótki moment odejdzie w niepamięć, a najlepiej niech zawsze pozostanie w przeszłości.

Życzymy Wam, byście odnaleźli chwilę spokoju, czas na relaks – dla siebie i dla bliskich, a także, by wszystkie kalorie z bożonarodzeniowych dań poszły dokładnie tam, gdzie chcecie 🙂 A Nowy Rok niech przyniesie samą pomyślność i nowe okazje do wykorzystania.

Wesołych Świąt Życzy VETOGAMING